Benzer Videolar

Kategoriler

Etiket Bulutu

Son Yorumlanan Videolar

Videoyu Genişlet Regular Show Don Bölümü

Çocukların beğenerek izlediği Sürekli Dizi-Regular Show çizgi filminin yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümün adı : Don. Sürekli Dizi çizgi filminin en beğenilen bölümlerinden bir tanesini izleyeceksiniz.. Mordecai, Rigbi ve arkadaşları yeni bir macerayla sizlerle. En güzel Sürekli Dizi çizgi filmleri, filmcizgi.com farkıyla karşınızda. İyi Seyirler…

 

Sürekli Dizi Çizgi Film Karakterleri :

Sürekli dizi çizgi filmi  Cartoon Network ve TNT kanallarında yayınlamaya başlamış çocukların beğenrek izlediği bir çizgi filmdir. Çizgi film, Mavi Alakarga Mordecai ve Rakun Rigby isimli, bir parkta çalışan iki dostun tuhaf maceralarını anlatmaktadır.

mordecai

mordecai

Mordecai : Mavi bir Alakarga kuşudur. Mordecai (Mordekay) Rigby(Rigbi)’e göre daha aklı başında bir karakterdir. Ancak akıllı olduğu kadar çokta tembeldir. Genellikle işten kaytarır. Yapmayı en sevdiği şey, Rigbi’ye yumruk atmaktır. Çünkü yumruk atığında Rigbi Mordekay’a hiç karşılık veremez:)

rigby

rigby

Rigby : Rigby bir rakundur. Oldukça yaramazdır ve eğlenceyi çok sever. En iyi dostu alakarga Mordecaydır. Rigby, Mordecaya göre daha çocuksudur. Genelde tembeldir ve sürekli farklı bir şeyler yapar. Rigbi’nin en sevilmeyen huyu yalan söylemesidir. Bu özelliği Mordecay ve kendisini genellikle zora sokar. Mordecay olmasa bu tarz durumlardan kurtulması epey zor olurdu.

benson

benson

Benson : Benson bu çizgi filmde bir sakız makinesidir. Aynı zamanda, Rigbi ve Mordekayın çalıştığı parkında müdürüdür. Benson güvenilir, sorumluluk sahibi ve çalışkan bir yöneticidir. Mordekay ve Rigbi’ye genel olarak güvenmez.

skips

skips


Skips :
Dağlardan gelen bir iri yarı bir Yeti’dir. Sürekli zıpladığı için adı Skips olmuştur. Mordekay ve Rigbi gibi yıllardır parkta çalışmaktadır. Sürekli dizi çizgi filminin en akıllı karakterlerinden biridir. Mordekay ve Rigbi Skips’i çok sever. Skips onlara genelde yardım eder.

pops

pops

Pops : Mordekay ve rigbi’nin çalıştığı parkın sahibidir. Park ona babasından kalmıştır. Genellikle sakin bir karakterdir. Olaylara kızgınlıkla yaklaşmaz. Pozitif düşünen iyi yürekli biridir. Mordecai ve Rigby genelde Pops!a takılır, çünkü Pops’u tuhaf bulurlar. Ödemelerine para yerine şeker ve lolipop ile yapar.

kas adam

kas adam

Kas Adam : Kısa boylu, şişko, yeşil renkli ve huysuz bir karakterdir. Mordekay ve Rigbi ile dalga geçmeyi çok sever. Kendisini hep güçlü görür. Annem şakaları ile ünlüdür. En sevdiği arkadaşı çak beşlik hayalettir. Mordekay ve Rigbi ile pek anlaşamaz.

çak  beşlik hayalet

çak beşlik hayalet

Çak Beşlik Hayalet : Kas Adamın en sevdiği arkadaşıdır. Pek konuşmaz. Mordekay ve Rigbi ile arası fena sayılmaz.

Margaret

Margaret

Margaret : Çok güzel bir bülbüldür. Bir kafede çalışmaktadır. Mordekay Margaret’e aşıktır ama Margaret bunu bilmemektedir. Mordekay ve Rigbi ile iyi arakadaştır.

eileen

eileen

Eileen: Mordekay’ın sevgilisi Margaret’ın en sevdiği arkadaşıdır. Rigby’den çok hoşlanmaktadır. Rigby ise ondan hiç hoşlanmaz.

Etiketler: ,,,,,,,,,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...
8 ay önce eklendi
1.291 kez izlendi
Paylaş: Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'de Paylaş Google'da Paylaş


Tüm Yorumlar (Yorum Yok)

İptal Et